واردات و خرید کالا از چین

واردات و خرید کالا از چین

فهرست سایت

خرید کالا از چین

واردات از چین

واردات کالا از چین
واردات کالا از چین
خرید کالا از چین
همانطور که می دانید امروزه کشور چین جزو کشورهای تولید کننده بسیار بزرگ در جهان شناخته می‌شود که سالیان محصولات مختلفی را به سراسر نقاط جهان ارسال می‌کند یکی از این کشورها کشور ایران است که با خرید کالا از کشور چین نیازهای سالیانه خود را تامین می‌کند. اما ما در این مقاله قصد داریم در مورد خرید کالا از کشورش صحبت کنید و بگویید چه راه هایی برای خرید این کالاها در ایران وجود دارد.
واردات کالا از کشور چین به ایران
امروزه در جهان شاید کمتر کسی وجود داشته باشد که تاکنون با کالای چینی برخورد نکرده باشد یا کالاهای چینی را نخریده باشد. امروز در واقع کشور چین به کشورهای عظیم در مورد صادرات محصولات مختلف تبدیل شده و به تمامی کشورهای دنیا محصولات خود را از کشور چین وارد می‌کنند. در واقع خرید از چین در تمام دنیا هر روز در حال افزایش و گسترش می باشد که این غول عظیم تجاری توانسته بازارهای بسیار زیاد در جهان را به نام خود ثبت کند.
چرا باید از کالاهای مان را از کشور چین خریداری کنیم؟
شاید امروزه بعضی از افراد این تصور را داشته باشند که کالاهای چینی جز به درد نخور ترین کالاها در بازار به حساب می‌آید اما کارایی بسیار وسیعی را در بازار شامل می‌شود و کیفیت آن ها نیز متناسب با بازار تنظیم شده است. اما در بعضی از موارد ها برخی از افراد به دلیلارزان بودن کالاهای چینی این کالاها را بی کیفیت می‌دانند و آن ها را جزو دسته های پایین بازار قرار می‌دهند. اما در بعضی از زمان ها ممکن است دلالان بازار کالاهای دیگر کشورها که کیفیتشان نسبت به کشور چین کمتر است به جای که کالاهای چینی در ایران بفروشند که این کار موجب نارضایتی بسیاری از مشتریان یا افراد در هنگام خرید کالاهای چینی شده است. در حقیقت علت اصلی و درست ارزان بودن کالاهای چینی کیفیت پایین آن ها نمی باشد در واقع در کشور چین به دلیل پایین بودن نیروی کار قیمت نهایی محصولات نسبت به دیگر کشورها کمتر دیده می‌شود و به هر حال محصولات این کشور با کیفیت بسیار عالی در سراسر نقاط جهان به فروش می‌رسد که اگر شما به تازگی اقدام به خرید کالا از کشور چین کردید یا قصد خرید کالا از کشور چین را دارید بهتر است از شرکت های پشتیبانی کمک گیری کنید تا بتوانید یکی از بهترین واردات را در این راه تجربه نمایید.
حداقل سرمایه ما برای واردات کالا از کشور چین
تا به امروز سرمایه مشخص و دقیق از سوی شرکت های بازرگانی برای واردات کالا از کشور چین اعلام نشده. در زمانی که شما میخواهید یک کالا را وارد کشور نماید باید به این نکته توجه کنید که حتی اگر بخواهید با کمترین سرمایه خود مراحل خرید کالا از کشور چین را پشت سر بگذارید احتمال ریسک های بسیار زیادی در این راه برای شما وجود دارد که شما باید این ریک ها را در نظر داشته باشید در هر زملنی که میخواهید اقدام به خربد کالا از چین کنید ممکن است با شکست بسیار بزرگ مواجه شود که اصلا جبران پذیر نخواهند بود که شما باید خود را برای این نوع حالت ها آماده کنید. در این راستا در راه خرید کالا از کشور چین شما باید دقت زیادی را صرف کنید و مشاوران و متخصصان بسیار خوب و خبرهمشاوره هایی را در این راه دریافت نمایید تا بتوانید یک واردات خوب و به صرفه را پشت سر بگذارد اما باید توجه داشته باشید که یک تاجر بیش از آن که سرمایه مالی خود را در نظر داشته باشد اعتبارش در بین جامعه و بازار مهم است. اعتباری که شما در بازار کسب و کار به دست می‌آورد می‌تواند از بیشتر مشکلات جلوگیری نماید اما در زمانی که شما در بازارهای یک چینی یا ایرانی اعتباری نداشته باشید به هیچ عنوان نمی تواند محصول بسیار خوب و باکیفیتی را خریداری کنید یا خرید کالا از کشور چین را انجام نمایید.
مراحل واردات کالا از کشور چین
مراحل بسیار زیاد و دشواری برای خرید کالا از چین وجود دارد که شما باید این مراحل را پشت سر بگذارید تا بتوانیم محصولات را وارد کشور کنید اما ما در اینجا می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم و درباره مراحل آن ها اطلاعاتی را به شما شرح دهیم.
مرحله اول برآورد کیفیت و میزان سرمایه خود به منظور شروع کردن تجارت با کشور چین
اولین و مهمترین نکته ای که برای شروع هر تجارت شما نیازمند هستید سرمایه مادی شما می باشد شما در درجه اول باید مشخص نماید که آیا دارای شرایط خوب برای آغاز تجارت هستید یا نه یا باید بدانید برای میزان کالا و چه نوع کالای قصد واردات از کشور چین دارید. در واقع برای تشخیص این مسائل باید نرخ کالای مورد نظر را در کشور چین بررسی نماید و تمامی هزینه هایی که باید در هنگام این راه پرداخت را حساب کنید هزینه های مورد نیاز این مسئله باید بررسی شود که آیا میزان سرمایه شما پوشش دادن تمامی این هزینه ها کافی می باشد یا خیر کافی نمی باشد.این نکته در این قسمت بسیار مهم است که میزان و حجم خرید کالا از کشور چین در نظر داشته باشید چون. شما باید آن میزان را انتخاب نمایید اما قبل از انتخاب هر گونه محصولی بهتر است در مورد آن محصول اطلاعاتی را کسب نماید یا محصولی از شرکت تولید کننده دریافت و در مورد آن اطلاعاتی را کسب نمایید
مرحله دوم یا بررسی تقاضای بازار و مجاز با کالاها برای واردات آن ها
در مرحله دوم شما باید بررسی های لازم را برای انتخاب و واردات کالا انجام دهید و بدانید که چه کالاهایی انتخاب کنید تا تقاضای بازار بر روی آن ها زیاد است و همچنین باید در نظر داشته باشید که اگر یک واردکننده جدید می باشید و برای اولین بار در این راه می خواهید فعالیت کنید برای شروع این کار نباید به دنبال محصولات پرطرفدار در بازار را انتخاب کنید زیرا می تواند به این هدف شما را شکست دهد. باید برای نخستین بار محصولاتی کهتقاضای اصلی بازار نیست را انتخاب کنید یه نمونه از این حالت می تواند کاغذ باشد. شما مجبورید برای سود بالا میزان بیشتری از کالاها را وارد کشور نماید و در این صورت هزینه حمل و نقل و شما به مراتب بیشتر خواهد شد که می‌تواند برای شما هزینه بر باشد از نظر ما زمانی که میخوای خرید کالا از کشور چین را آغاز نمایید بهتر است که از کارهای کم هزینه شروع کنید. در این حالت پیشنهاد ما برای شما در هنگام واردات از چین انتخاب محصولات بسیار خوب و مصرف روزانه مردم باشد محصولاتی که معمولاً مردم در روز از آن ها استفاده می کنند می توانند بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که یکی از مهمترین آن ها در تجارت است
همچنین شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که آیا کالایی را که قصد وارد کردند آن در کشور دارند مجاز می باشد یا خیر در این صورت کالاهایی معمولاً در کشور ما غیر مجاز هستند که شما نمی توانید این کالاها را از کشور یک دیگر کشورها خریداری کرده و وارد کشور نشود و در این زمان هنگام خرید انواع کالاها از کشورهای مختلف بهتر است به این نکات توجه نمایید
مرحله سوم انتخاب فروشنده ای درست
ما باید نسبت به گزینش فروشنده ها اقدام نمایید و فروشنده ها معمولاً به تولیدکنندگان مونتاژ کنندگان و انواع دیگر تقسیم می‌شود. که شما باید بدانید محصول مورد نظرتان در کدام قسمت تولید خواهد شد برای گزینش فروشنده می‌تواند راه های مختلفی را تست کنید در واقع شما می توانید به طور مستقیم از سایت های گوگل در مورد این شرکت ها اطلاعاتی را کسب نمایید.
یکی دیگر از روش ها برای یافتن فروشندگان یا تامین کنندگان از طریق تجارت با کشور چین می‌تواند شهرک های صنعتی آن کشور به حساب ایند هر سال نمایشگاه های مختلفی در این کشور چین برگزار می‌شود که شما می‌توانید با سفر کردن به این کشور اطلاعات بسیار زیادی را در مورد محصول مورد خرید کالا از کشور چین کسب نمایید و به راحتی محصولات خود را در مدت زمان کم خریداری نماید در واقع این نمایشگاه‌ها محصولات بسیار عالی و با کیفیت خود را به فروش می گذارند که بسیاری از تاجران همه ساله ازاین نمایشگاه دیدن می کنند. از این نمایشگاه دیدن می کنند
مرحله چهارم بررسی مشخصات فنی و لیست قیمت های محصولات
کالای مورد نظر را به شخص تولید کننده سفارش داده و لیست قیمت اصلی را از آن ها دریافت نمایید پیشنهاد می شود قبل از آنکه شما تولید کننده اصلی خود را انتخاب کنید به بازار اصلی چین سر بزنه و در مورد خرید کالا از کشورشان اطلاعاتی را به دست آورد همچنین بهتر است انواع قیمت های این محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و در هنگام خرید اگر تولید کننده اصلی قیمتی را به شما بالاتر ارائه داد بتوانید با ارائه دادن و قیمت را به سطح متوسط یا دلخواه بکشانید. همچنین بهتر است در زمانی که شما اقدام به سفارش محصول میکنید یک نوع از محصولات را به عنوان تست کیفیت دریافت نمایید تا بتواند کیفیت آن محصول را از نظر استانداردهای جهانی تست کنید.
منطقه پنجم دریافت پیش فاکتور و ارسال حواله
بعد از توافقات لازم شما باید پیش فاکتور را دریافت کرده و مقداری از مبلغ را به صورت یوان یا دلار هوالا و ان را پرداخت نمایید تا تامین کننده اقدام به تولید و آماده‌سازی کامل کالاهای شما کند.
مرحله ششم بررسی اطلاعات گمرکی و شرایط واردات کالاها
اینجا نیاز است تا شما تمامی قوانین گمرکی را بررسی کنید و هزینه‌های آن را بپردازد در این رابطه شما اقدامات لازم را برای رساندن واردات خود انجام دهید که بهتر است در اینجا از یک شرکت واردات صادرات کمک بگیرد تا بتوان در هنگام خرید کالا از کشور چین به راحتی مشکلاتتان را رفع نمایید یکی از شرکت‌های شرکت علی والا است که می‌تواند کمک های بسیار زیادی در این حوزه به شما ارائه دهد و همچنین با داشتن تجربه های بسیار زیاد به راحتی محصولات مختلف را از کشور چین به ایران وارد نمایید.
مرحله هفتم
در واقع مراحل انتهایی شما مواردی چون ثبت و سفارش را در وزارت بازرگانی و همچنین دریافت مجوزهای اولیه هماهنگی‌های حمل و نقل کالا با اسب بازرگانی و ترخیص کالا از گمرک می باشد باید در نظر داشته باشد که هزینه ها و حقوق های عوارض گمرکی و دیگر هزینه‌ها بر عهده شماست که در هنگام ترخیص کالاهای شما باید تمامی این هزینه‌ها را پرداخت نمایید تا بتوانند محصولات خود را از گمرک خارج کنید در این صورت خرید کالا از کشور چین برای شما به اتمام است و می‌تواند به راحتی این محصول را در بازارهای ایران به فروش برساند و سود بسیار زیادی را در این را به دست آورید.
مزایای واردات کالا از کشور چین و خرید آن ها
همانطورکه می دانید امروزه خرید کالا از کشور چین دارای مزایای مختلفی است که ما در اینجا می خواهیم در مورد آن ها نکاتی را به شما ارائه دهیم تا بتوانیم در هنگام انتخاب کشور مناسب برای واردات یکی از بهترین کشورها را انتخاب نمایید.
محصولات منحصر به‌فرد
 تولید کنندگان چینی همیشه در حال ساخت و نوآوری‌های جدید در محصولات خود هستند که سعی دارند محصولات خود را با شکل و رنگ های جدید به بازار ارائه دهد که این می تواند تعداد مشتریان کشور چین را به شدت افزایش دهد
قیمت های عالی 
 همانطور که می دانید قیمت کالاهای چینی بسیار پایین است و دلیل آن نیز ارزان بودن نیرو کار آن ها به حساب می‌آید که این مسئله می‌تواند امتیاز بسیار بزرگی برای کشور چین به حساب آید تا بتوانند سود بسیار خوبی را به دست آورد اما بعد از کشور چین شما در هنگام خرید کالا از کشوری می‌تواند سود بسیار زیادی را در این باره به دست آورد و محصول را با قیمت پایین خریداری کرده و در بازار با قیمت مناسب بفروش برسانید.
کالاهای با کیفیت
بسیاری از افراد این گمان را دارند که استفاده از کالاهای چینی می تواند برایشان بسیار ضرر آور باشد-زیرا محصولات چینی در تفکر آن ها محصولی بی کیفیت و هستند که شما نمی‌توان آن ها را بخرید ولی همانطور که می‌دانید کالاهای چینی جز با کیفیت ترین های بازار ها در جهان به حساب می‌آید که شما می توانید با خیال راحت این محصولات را از کشور چین خریداری نمایید.
وضعیت واردات کالاها از کشور چین به ایران
همانطور که میدانید کشور چین سالیانه بسیار زیاد است که شریک تجاری ایران محسوب می‌شود و حجم زیادی از واردات و صادرات بین دو کشور در جریان است. اما آمار سال ۱۳۹۰ نشان‌دهنده این است که حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم واردات از کشور چین در گمرک ایران وجود دارد که این حجم بسیار بالا نشان دهنده روابط بسیار خوب تجاری بین دو کشور ایران و چین می‌باشد. در سال‌های گذشته آمارهای مختلفی از سوی گمرکات ایران منتشر شده که نشان دهنده این است که کشور چین کشور امارات متحده عربی کشوری هستند که بیشترین صادرات را به ایران دارند و جایگاه بعدی آن ها را آلمان ترکیه و کره جنوبی ژاپن و دیگر موارد پر می‌کند که سالیانه محصولات مختلف شان را در انواع مختلف به ایران عرضه می‌کند. اما خرید کالا از کشور چین می توان یکی از بهترین گزینه ها برای تجار هرید مالا از چین است . تجار در واقع توجه شان نسبت به کشور چین جلب شده و دوست دارند که تجارت به کشور چین را آغاز کنند که ما به این کار نیز آن ها را تشویق می‌کنیم. اما در زمانی که آن ها به دنبال یک شرکت بسیار خوب برای همکاری در مورد واردات و صادرات محصول هستند و شرکت علی والا را به آن ها معرفی می‌کنیم تا بتوانند به طور راحتی محصولات را با کمک این شرکت دارای تجربه بسیار زیاد در این راه هست وارد کشور و سود بسیار خوبی را به دست آورد.
واردات جزع کالاها به کشور چین شامل چه کالاهایی هستند؟
 در زمانی که نگاهی کوتاه به محصولاتی که در هنگام خرید کالا از کشور چین بیمدازید متوجه خواهید شد که بخش عظیمی از محصولات وارداتی به کشور ایران به صورت عمده وارد می‌شوند اما در کشور ما می تواند نیاز های بسیاری از افراد را به صورت جزعی رفع نمود بسیاری از تجارکه در زمینه واردات محصولات را وارد میکنند جز فعالان اقتصادی به حساب می ایند که این حالت وجود نیازهای خاص مصرف کنندگان در ایران را رفع می کند اما برخی از محصولات در کشور به صورت جزئی چون قطعات و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر قطعات و لوازم پلاستیکی لوازم و کاغذ لوازم خانگی انواع وسایل روشنایی و لامپ‌ها پارچه و انواع مختلف و دیگر که هر کدام از آن ها به صورت جزئی وارد کشور می شه می توانند نیاز های بسیاری از افراد جامعه را برطرف کنند.
انجام مشاوره هایی برای واردات کالا از کشور چین
کشور چین دارای قوانین و مقرراتی است که هر روز در حال تغییر می باشد و مسائل ممکن است در هنگام خرید از کشور بسیار بر روی تجارت ها تأثیر بگذارد . در واقع شرایط فرهنگی سیاسی اقتصادی و دیگر موارد کشور چین به گونه ای می باشد که باید توانایی و مهارت های مختلفی داشته باشد تا بتواند واردات را به صورت عمده و جزئی از کشور چین انجام دهد حضور فعالان در این زمینه نیازمند مشاوره های مختلفی می باشند تا بتوانند به چندین روش محصولات خود را وارد کشور نماینده.برای مثال سفارت خانه ها و کنسولگریها که کنسولگری فراز بازرگان در کشور چه در استان های مختلف آن وجود دارد که شما می تواند با وجود مشکلات به این مراکز مراجعه نمایید در حالت کلی این مراکز شامل سفارتخانه‌های در پکن کنسولگریهای ایرانی در شانگهای راهزن بازرگانی ایران در شانگهای کنسولگری ایران در گوانگجو و دیگر مکان ها هستند که آماده اند تا خدمات مختلف به شما تجار عزیز ارائه دهند.
واردات محصولات پرسود از کشور چین
یکی از مهم‌ترین کالاهایی که در هنگام واردات محصولات و خرید کالا از کشور چین توجه بسیاری از تجار را جلب کرده است کفش آن می باشد امروز مواد مورد نیاز برای تولید کفش از جمله چرم های مصنوعی چرم های طبیعی پاشنه کفش آو نخ کفش دوزی می باشند که در ایران قیمت بسیار بالایی را به همراه دارند به همین دلیل بسیاری از افراد کفش های چینی را به کفش های ایرانی و تولید شده در ایران ترجیح می‌دهند. در حالت کلی بسیاری از قشرهای جامعه وجود دارند که توانایی خرید محصولات و کفش های ایرانی را ندارند که به کفش های چینی رو می‌آورند بسیاری از افراد در هنگام خرید کالا از کشوری که نیازمند شرکت های واردات و صادرات هستند تا بتوانند به راحتی کفشهای موارد نظرو دیگر محصولات را وارد کشور ما کنند . یکی از این شرکت‌ها شرکت بازرگانی علی بالا می باشد که تجربه بسیار زیادی در موضوع واردات کالا از کشور چین دارد و می‌تواند کمک های بسیار زیادی در این باره به شما ارائه دهد به طور میانگین افراد هر ساله یک لوازم صوتی و تصویری خود را مجدداً خریداری می‌کند و قبلی را دور می‌اندازند و تصویری اقدام می‌کنند که امروز نیز می‌تواند با این کار نیاز های بسیاری از اقشار جامعه را تامین کنند. اما یکی دیگر از گزینه لباس مناسب در هنگام خرید کالا از کشور چه لباس هایی می باشد توجه بسیاری از افراد جامعه را به خود جلب کند در واقع در زمانی که تجاری اقدام به خرید یا واردات لباس از کشور چین به ایران می‌کنند بسیاری از افراد ایرانی توجه شد نسبت به این لباس‌ها جهت می‌شود و این لباس‌ها را خریداری می‌کنند و در مجالس مختلفاستفاده می کنند.
اما در آخر باید بگویم که در هنگام خرید کالا از کشور چین ماه باید به نکات بسیار مختلف زیر توجه نمایید تا بتواند یک واردات درست و کامل را انجام دهید اما بعد از آن بهتر است از شرکت علی والا که ما در این مقاله از آن معرفی کردیم استفاده کنید تا بتوانید به راحتی محصولات جزئی و عمده را به کشور وارد کنید. در هنگام خرید کالا از کشور چین بهتر است از تامین کنندگان اصلی محصولات را خریداری نمایید تا بتوان هزینه ها را تا حد بسیار زیادی پایین و بیاورید و سود بسیار زیادی در این راه کسب کنید. همچنین بهتر است در زمانی که می خواهید اقدام به خرید کالا از کشورهای چین کنید از افراد با تجربه و خبره اطلاعاتی را کسب نمایید تا بتوانید یک واردات عالی و مقرون به صفحه را تجربه نمایید.

خرید و واردات از چین

واردات از چین

imports from china
imports from china
واردات دستگاه نو و دست دوم از چین
همانطور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی کشور چین جزو کشورهای وارد کننده محصولات مختلف به سراسر نقاط جهان به حساب می آید. این کشور با داشتن اقتصادی قوی توانست واردات برای بسیاری از کشور ها موقیت واردات دستگاه نام و دسته دوم از چین را اغاز نماید. ما در این مقاله قصد داریم در مورد واردات دستگاه نو و دست دوم از چین صحبت کنیم و ما همواره در این باره به شما بگوییم تا بتواند در هنگام وارد کردن محصولات آن موارد را بلد باشید
واردات دستگاه از کشور چین به چه صورت انجام می شود
همانطور که میدانید کشور چین یکی از کشورهای تجاری بزرگ با ایران محسوب می‌شود که واردات دستگاه‌های مختلف از چین همواره در این کشور در حال انجام می باشد . امروزه ماشین ها دستگاه های کشاورزی دستگاه های پزشکی و دیگر موارد را در کشور چین تولید می‌کنند در واقع فناوری روز به روز دراین کشوردر حال گسترش است و واردات دستگاه نو و دست دوم از چین دستگاه‌هایی نظیر تزریق پلاستیک بر روی برش لیزر تراش فلزات و دیگر دستگاه ها می باشد که در هنگام خرید شما برای دستگاه های دست دوم هزینه ها و مبالغ کمتری را پرداخت می کنید
در همین صورت افزایش نیاز ها باعث به وجود آمدن و تشکیل شدن دستگاه‌های با فناوری بروز شده که شما می توانید این فناوری‌های روز را به صورت عمده یا جزئی از کشور چین خریداری نمایید. در ایران به دلیل قیمت بسیار پایین دستگاه های دست دوم چینی ممکن است بتواند نیاز های بسیاری از کارخانه جات را حل نماید زیرا این کشور دستگاه هایی را که به کشور ها دیگر صادر میکند و با قیمت مناسب میفرست که ایران یکی از گذینه های مثبت در راه واردات دستگاه نو و دست دوم از چین به حساب می آید.
امروز واردات دستگاه های کشاورزی نو و دست دوم از چین جز پرطرفدار ترین محصولات به حساب می آید که سالانه انواع مختلفی از ان ها را وارد کشور های مختلف میکند.
برای مثال می توان بگوییم که امروز واردات دستگاه کمباین از چین و همچنین دستگاه سمپاشی در حال حال تولید است که چین تولید کننده دستگاههای سمپاشی دستی در طرح ها و انواع مختلف می باشد . در این مورد ابتکارهایی دست یافته که امروزه هیچ کشور دیگری نتوانسته از این کشور سبقت بگیرد
واردات دستگاه های دسته بندی شده از کشور چین
در واقع در دنیای مدرن با توجه به افزایش کارخانجات و مراکز تولیدی انواع دستگاه های مختلف وارد دستگاه نو و دست دوم از چین بسیار رواج پیدا کرده است و بازار از لحاظ واردات دستگاه های بسته بندی شده احساس نیاز بیشتری خواهد کرد. دستگاه های بسته بندی محصولات تولید شده که در انواع مختلفی وجود دارند از کشور چین وارد کشور ما ایران می‌شود.شما میتوانید در واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین بیشتر از شرکت علی والا کمک بگیرید تا بتوانید با همکاری با این شرکت مشکلات ایجاد شده در مورد گرانی دستگاه‌ها قیمت‌های به وجود آمده و دیگر موارد را حل نماید و همچنین در هنگام وارد کردن این محصولات به کشور مشکلات نظیر آسیب‌دیدگی به دستگاه‌ها وجود نیاید
واردات دستگاه های مختلف ورزشی از کشور چین به ایران
در واقع احساس نیاز عموم مردم به دستگاه های ورزشی باعث شده که کشور اقدام به خرید و واردات دستگاههای نو و دست دوم از چین کند ..در سال‌های اخیر خرید تردمیل در اوج این لیست قرار گرفته است و باشگاه ها و همچنین مراکز ورزشی که به دنبال خرید عمده دستگاه ها می باشند می توانند با کمک گیری از شرکت بازرگانی علی والا و همچنین مشاوره با کارشناسان با تجربه این شرکت واردات بسیار خوبی را در این باره تجربه نمایند.پس هر نوع از دستگاه های ورزشی که از کشور چین به ایران وارد می شود دارای کیفیت و قیمت بسیار خوبی است. به طوری که با خرید عمده آن دستگاه ها می توانید اقدام به فروش خرده آن ها نماید و واردات دستگاه نو و دست دوم از چین به خصوص دستگاه های ورزشی نیازمند کارشناسان با تجربه در مورد بازار فروش می باشد که شما در این زمینه می تواند از شرکت با تجربه علی والا کمک بگیرید تا دیگر مشکلاتی در این باره نداشته باشید
واردات دستگاه نو و دست دوم از چین مخصوصاً دستگاه‌های ورزشی آن‌قدر که در نظر مردم وجود دارد سخت نیست و واردات ماشین ها به غیر از صرفه جویی در هزینه ها دارای مزایای بیشتری می باشند که با این حال ما در این مقاله بیشتر در مورد آن ها توضیح خواهیم داد و برای شما شفاف‌سازی میکنیم واردات دستگاه نو و دست دوم از چین از چه طریقی و چگونه وارد می شوند.
در حالت کلی باید بگوییم که شما در دنیای تجارت باید درک درستی از جنبه‌های مختلف و پروژه‌های انواع ماشین آلات وارداتی از چین و استانداردهای لازم برای وارد کردن آن ها به کشور ایران داشته باشید. برای واردات و ضمانت جایگزینی ماشین آلات وارداتی از کشور چین آزمایش عملکرد و همچنین کیفیت آن ها یکی از موضوعاتی است که در دنیای تجارت بسیار مهم به حساب می آید
انواع ماشین آلات وارداتی از چین
کشور چین برای افرادی که به دنبال واردات دستگاه های نو و دست دوم از از چین می گردند دنیایی از امکانات را برایشان ارائه می دهد.زیرا تولیدات محصولات و ماشین الات از کشور چین بسیار وسیع می باشند که این ماشین آلات شامل ماشین آلات صنایع ساختمانی صنایع غذایی کارگاه های بسته بندی صنایع نساجی کشاورزی و دیگر موارد می باشند- که هر کدام از آن ها کارامد های خود را دارد. ماشین آلات کشاورزی که شامل ماشین آلات خاکبرداری ماشینات پسر پاش و دستگاه‌های پرورشبز و دیگر موارد می باشند
 اما دستگاه‌های در مورد صنایع صنعت شامل دستگاههای نوشیدنی ها و ماشین آلات تولید و بسته بندی محصولات ماشین آلات زهر کشی آبیاری و دیگر موارد هستند
 اما در واقعیت استاندارد ها و پارامتر ها در زمان واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین بسیار وسیع می باشند که شما باید تمامی ان ها را رعایت نمایید
چرا باید از کشور چین کالا خریداری کنیم
پس از آن که شما دریافت که وارد دستگاه نو و دست دوم از کشور چین چگونه انجام میشود .باید بدانید که ما چرا از کشور چین بیشتر کالاهای داخلی خریداری می کنیم. بسیاری از افراد این اعتقاد را دارند که کالاهای چینی و به درد نخور به حساب می‌آید اما هرگز اینگونه نبوده کالاهای چینی طیف وسیعی از انواع مختلف دستگاه‌ها را شامل می‌شود که کیفیت آن ها متناسب با بازارهای مختلف تنظیم می‌شود. برخی از افراد به دلیل ارزان بودن این کالاها می گویند که کالاهای چینی به درد نخور و بی استفاده می باشند اما در جواب این صحبت باید بگوییم که به دلیل نیروی کار ارزان در کشور چین کالاهایی که صادر می کند نیز بسیار ارزان بودند. شما اگر به تازگی در فکر واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین می باشد بهتر است که در رابطه با این مسائل اطلاعات بیشتری را کسب نمایید تا بتوانند به راحتی کالاهای مورد نظرات دستگاه ها ماشین آلات را وارد ایران نمایید. و پس از آن آن ها را در بازار ایران عرضه کنید تا بتوانند سود بسیار خوبی را از عرضه این دستگاه ها در بازار به دست آورید
وضعیت واردات کالا از کشور چین
همانطور که در مطالب بالا گفته شد کشور چین سابقه سال های بسیار زیادی است که شریک تجاری ایران به حساب می‌آید و سالیانه هزاران تن از محصولات خود را وارد کشور ما می کند. اما درآمدهای سال ۱۳۹۹ نشان می دهد حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم واردات از کشور چین در گمرک و بنادر ایران وجود دارد. در این صورت است که ارتباط تجاری ایران با کشور چین بسیار عالی بود اما در سال گذشته آمارهای از سوی گمرک منتشر شده که نشان دهنده این است کشور چین و امارات متحده عربی کشورهای می‌باشند که بیشترین حجم واردات کالا را به کشور ایران داشتند جایگاه بعدی را پس از کشور ترکیه و امارات متحده عربی ترکیه آلمان کره جنوبی ژاپن و آمریکا پر می نماید که سالیانه آن ها نیز هزاران میلیارد دلار از اجناس مختلف شان را وارد ایران می نماید.در این حالت توجه بسیاری از تجار و وارد کننده ها را به خود جلب کرده به صورتی که هر روز تعداد کسانی که دوست دارند در این حوزه فعالیت کنند بیشتر می‌شود. اما مطالبی که در درجه اول شما باید را با آن ها آشنا شوید این است که در مورد واردات دستگاه نو و دست دوم ازچین اطلاعاتی را پیدا نمایید تا بتواند یکی از پرسودترین کالاهای خود را به ایران وارد کنید. بعد از آن شما باید شرکتی را برای همکاری انتخاب نمایید تا بتواند در این راه به شما کمک کنند یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا است که سالیانه هزاران نفر قصد همکاری با این کشور را دارند و پس از همکاری توانستند به سودهای بسیار زیاد و خوبی دست پیدا کنند
بهترین کالاهای وارداتی از کشور چین شامل چه کالاهایی هستند؟
همانطور که در مطالب قبل گفته شد کالاهای برای شروع تجارت یا به صورت عمده می باشند یا جزئی که انواع عمده که سالیانه انواع مختلف آن ها در کشور ایران وارد می‌شود بسیار زیاد است. کالاهای جزئی نیز برای کشورمان ضروری هستند اطلاعات منتشر شده از سوی وب‌سایت اتاق بازرگانی تهران لیست را ارائه داده نشان میدهد که چه نوع کالایی بسیار سودآور و همچنین پرطرفدار در کشور ایران می باشد؟
کالا هایی چون: قطعات نظیر قطعات ماشین آلات و دستگاههای صنعتی نوبت دوم از چین لوازم جانبی موبایل لپ تاپ تبلت کاغذ قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر های مختلف بزرگ لوازم ساختمانی و خانگی و همچنین مواد اولیه شیمیایی و صنعتی که هر کدام از آن ها دارای طرفداران بسیار زیادی در کشور ایران هستند که در این صورت شما برای واردات جزئی می توان این گزینه ها را انتخاب نمایید
حداقل سرمایه ای که وارد کنندگان برای وارد کردن کالا از کشور چین به آن نیازمندیم؟
در جواب این سوال باید بگویم که قیمت مشخص و درست در مورد داشتن هزینه‌ها برای واردات کالا از کشور چین مشخص نشده اما اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید واردات دستگاه نو و دست دوم از چین را آغاز نمایید شما باید سرمایه بسیار زیادی داشته باشید حتی اگر بخواهید با کمترین سرمایه واردات محصولات مختلف از کشور چین را آغاز نمایید احتمال ریسک های بسیار بزرگ وجود دارد که با در نظر داشتن آن ها ممکن است که ضررهای جبران ناپذیر و بزرگی مواجه شوند - در این صورت باید دقت های بسیار زیادی را در این راه خرج نماید و با مشاورین متخصصان مختلف افراد با تجربه مشورت کنید.اما شما برای وارد کردن انواع کالا ها نیاز مند یک فرد با تجربه یا یک شرکت همکار می باشید.باید توجه داشته باشید که یک تاجر معروف و قدرتمند با یک شرکت بسیار خوب همکاری می‌کند تا بتواند با استفاده از آن شرکت کالاهای مورد نیازشان را بدون هیچ دردسری به کشور وارد کند و در واقع یکی از این شرکت ها شرکت علی والا می باشد که سالیانه بسیاری از تاجران بزرگ و معروف ایران به این شرکت مراجعه می‌کند و همکاری خود را با شرکت علی والا آغاز می‌نمایند
هزینه های واردات از چین شامل چه هزینه هایی می باشد؟
هزینه هایی که شما در هنگام واردات دستگاه های نو و دست دوم از چین تحمیل می کنید بستگی به موارد زیادی دارند که ما در اینجا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم. اما قبل از آن بهتر از شما و مشاورین مختلف شرکت ها مشورت نمایید تا بتوانید هزینه ها را به حداقل برسانید در واقع این هزینه ها شامل کالاهای خریداری شده در کشور مبداء و کشور چین می باشند. هزینه‌هایی که برای بازرسی شما پرداخت می کنید. امبالغی مربوط به گمرک هزینه های ثبت سفارش ترخیص و ارز از آن مربوط به حمل و نقل هزینه مربوط به انبارداری و هزینه مربوط به ترخیص کار بسیار مهم می باشد. در این حوزه هزینه بمیه بار بسیار پیشنهاد می شود پس از زمان ها کالایی که شما از کشور چین به ایران ارسال می کنید ممکن است در راه مشکلاتی برای ایجاد شود که آن مشکلات جبران ناپذیر باشد در این راه بیمه بار هزینه‌ها را تا حدودی به شما پرداخت نماید در زمانی که شما خسارت های جبران ناپذیر به کالاهای تان وارد می کنید ممکن است بیمه بتواند بسیاری از این هزینه ها را به شما بازگرداند
مزایای واردات کالا از کشور چین چه مزایای می باشد؟
در واقع شما در زمانی که می خواهید وارد و دستگاههای نو و دست دوم از چین را آغاز کنید مزایایی را به کشورها تحمیل می‌کند که این مزایا دارای گزینه های مختلفی می باشد
محصولات منحصر به فرد
تولید‌کنندگان چینی همواره در حال استفاده از خلاقیت های مختلفی در محصولات خود می باشند که یک گزینه بسیار عالی برای افزایش مشتریان خود به حساب می‌آید
قیمت بسیار پایین کالاهای چینی
همانطور که می دانید قیمت کالاهای چینی به دلیل نیروی کار ارزان می باشد که این مسئله می‌تواند امتیاز بسیار بزرگ و خوبی به کشور چین اهدا کند تا کشورهای مختلف بتوانند محصولات بسیار زیادی را از کشور چین خریداری نمایند
رشد سریع کسب و کار شما
در زمانی که شما می خواهید واردات دستگاه نو و دست دوم ازچینرا آغاز نمایید بسیار خوب به دقتتان را در مورد محصولات صرف کنید تا بتوانید سود بسیار زیادی را از طریق واردات به دست آورید. اگر شما مایل به واردات کالا به کشور ما هستید می توانید انواع کالاها را از کشور چین به کشور خودمان وارد نمایید و سود بسیار زیادی را به دست آورد همچنین شما می توانید با شرکت‌های مختلف در این باره مشاوره نمایید و بهترین گزینه را برای واردات انتخاب کنید.یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا است که می‌تواند به شما در این باره کمک‌های زیادی کند
کالاهای با کیفیت
کشور چین در حال حاضر در حال رقابت . با غول های تولید کننده جهان می باشد که با تولید کالاهای باکیفیت توانسته طیف وسیعی از محصولات متفاوت را به وجود می‌آورد در این صورت شما می‌توانید کالاهای با کیفیت چینی را با قیمت پایین خریداری نمایید و سالیان دراز از این محصولات استفاده نمایید و به خاطر داشته باشید که کالاهای چینی همیشه بی کیفیت و به درد نخور نیستند
وارد کردن کالاهای پرسود از کشور چین به ایران
همانطور که در مطالب قبل گفته شد یکی از مهم ترین کالاهایی که می‌تواند برای واردکنندگان پرسود باشد وارد کردن دستگاه های نو و دست دوم از چین می باشد اما واردات کفش ها بسیار برای تجار پرسود باشند موارد مورد نیاز برای تولید کفش در ایران چرم مصنوعی و طبیعی پاشنه نخ کفش است که هر کدام از آن ها دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند به همین دلیل بسیاری از افراد سعی دارند که کفش های مختلف را از کشور چین به ایران وارد کنند و ترجیح می دهند با وارد کردن کفش ها بتوانند کاری کنند تا قشرهای کم درآمد از این محصولات استفاده کنند .اما ما در این راه می توانیم شرکت علی والا را به شما پیشنهاد کنیم ا تا بتوانید به راحتی محصولات جزئی چون کفش قطعات لوازم خودرو یا موبایل را وارد نمایید. در مورد شرکت بازرگانی علی‌ والا سالیان بسیار زیادی است که در این حوزه در حال فعالیت می باشد و می تواند به شما کمک های بسیار زیادی را ارائه دهند تا بتوانید یک سود بسیار زیادی از این حوزه کسب نمایید
خرید آسان و از چین با همکاری شرکت بازرگانی علی والا
خرید آسان می‌توانند با مراجعه به شرکت بازرگانی علی والا صورت گیرد در واقع تجاری می‌توانند در جهت واردات کالا از چین اقدام به همکاری با شرکت علی والا کنند تا کارشناسان این شرکت بتواند به راحتی با دارا بودن سال ها تجربه های مختلف محصولات را بدون هیچ گونه نگرانی یا مشکلی وارد ایران نمایند و پس از ان می توانند بخشی از سود کارکرد خود را از تجار دریافت نمایند .در این صورت قیمت کارکرد آن ها نسبت به دیگر شرکت‌ها پایین تر می بوده است
ترخیص کالا از چین چگونه انجام میشود؟
کشور چین یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهان در زمینه ساخت کالاهای صادراتی به ایران به حساب می‌آید و این رونق و گستردگی تجاری بازرگانی این کشور زمینه صادراتی بسیار زیاد است به این گونه انجام می‌شود که شما مبالغی را برای واردات آن به کشور ایران همچنین هزینه انبارداری و دیگر موارد حساب می‌شود که هر کدام از آن ها ممکن است بسیار زیاد حساب شود که شما برای واردات کالاهای مختلف باید سرمایه بسیاری زیاد داشته باشید تا بتواند تمام این هزینه‌ها را به طور راحت پرداخت نمایید
برچسب های مورد نیاز برای کالاهای چینی
امروزه برچسب های مختلفی به وجود آمدند تا کالاهای وارداتی از آن ها استفاده کند. در واقع در زمانی که شما کالای مختلف را از کشور چین وارد ایران می کنید باید برچسب های وارداتی را برای ایران ثبت کنید تا بتوانید افراد محصولات ایرانی یا وارداتی را تشخیص دهند و به راحتی مشتریان بتوانند این اجناس را خریداری کنند. در واقع بسیاری از فروشندگان چینی در این باره اهمیت زیادی به خرج نمی‌دهند و در مورد برچسب‌های چینی اطلاعات زیادی به تجار وارد نمی کند که ممکن است این مورد برای وارد کنندگان پر خطر باشه اگر واردکنندگان پس از وارد کردن محصولشان برچسب های مورد نیاز را بر روی محصولات وارداتی نچسباندن ممکن است که بهای سنگینی در برابر این مشکل قرار باشد پرداخت کند که چند برابر هزینه های واردات محصولات به ایران به حساب می‌آید
و اما در آخر شما باید بدانید که می توانید با واردات سالیان سود بسیار خوبی را با عرضه محصولات در ایران به دست آورید و با استفاده از شرکت علی والا هزینه‌ها را کاهش دهید و محصولات مورد نیاز کشور را به ایران وارد کنید. اما در هنگام خرید باید شما به موارد جزئی و عمده توجه نمایید تا بتوانید با حرفه ای بازار چین رقابت کنید و در زمانی که شما می‌خواهید محصولاتی را از کشور چین وارد کنید بهتر است از تولید کنندگان اصلی کشور چین محصولات را خریداری کنید تا دیگر نگرانی در این باره نداشته باشد .باید بگویم که دستگاه‌های مختلف در کشور چه در حال ساخت می باشد که شما می توانید با انتخاب آن ها و ورود آن ها به ایران بسیاری از نیازهای کشورمان را دفع نماید