واردات و خرید کالا از چین

واردات و خرید کالا از چین

فهرست سایت

واردات کالا از چین در کمترین زمان

واردات از چین

واردات کالا از چین
واردات کالا از چین
واردات کالا از چین
همانطور که می دانید امروزه کشور چین جز کشورهای بسیار بزرگ در حوزه تجارت و صادرات و واردات محصولات مختلف به کشورهای گوناگون و سراسر نقاط جهان به حساب می آید.کشور چین با تولید انواع مختلف کالاها نظیر کفش کیف لوازم برقی لوازم آشپزخانه و دیگر موارد توانست احتیاج های مورد نیاز کشور خود را تامین و محصولات دیگر را به کشورهای مختلف صادر نماید.اما ما در این مقاله قصد داریم واردات کالا از چین صحبت کنیم و بگوییم که چگونه این واردات ها انجام می‌شود و هر واردات دارای چه شرایطی است.
وارد کردن محصولات مختلف به کشور چین
از گذشته های بسیار دور تا به امروز یکی از مهم ترین شریک های تجاری کشور ایران چین بوده است و در حال حاضر نیز حجم کالاهای صادراتی و وارداتی بسیار زیادی به کشور ایران اختصاص یافته است.آمارهای سه ماه اول سال ۹۸ در مورد تجار نشان می دهد که کشور چین هم در صادرات و هم در واردات دارای رتبه اول با ایران می باشد به گونه‌ای که در این مدت به میزان10 میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار کالا از کشور چین وارد کشور ما شده و کمی بیشتر از این مقدار نیز از کشور ما به کشور چین صادر نموده شده است.
در سال‌های گذشته نیز آمارهای منتشر شده از سوی گمرکات جمهوری اسلامی نشان دهنده این است که معمولا دو کشور چین و امارات متحده عربی اولین رتبه ها را در صادرات و واردات کالا به ایران دارند .اما گمرکات در سال ۹۷ نیز نشان دهنده این بودند که واردات کالا از چین نسبت به سایر کشورها با اختلاف چند درصدی بسیار زیاد قرار گرفته است اما کشورهای امارات متحده عربی ترکیه آلمان کره جنوبی ژاپن از جمله کشورهایی می باشد که پس از کشور چین کالاهای خود را به ایران ارسال نموده و در رتبه‌های بعدی آنها جای می گیرند . در هنگام واردات کالا از کشور چین شما باید توجه لازم را نسبت به درست بودن آن ها و همچنین صحیح بودن کشور فرستنده نمایید تا بتوانید یکی از بهترین خریدهای خود را در هنگام خرید در بازارهای ایران یا در هنگام وارد کردن کالا از کشور چین انجام دهید.
چرا باید از کشور چین کالا خریداری کنیم؟
در نظر بعضی از افراد این تفکر وجود داشته دارد که خرید کالاهای چینی هدر رفتن پول به حساب می آید. اما باید بگویم در زمانی که شما کالاهای چینی را خریداری می کنید یک کالای بد و به درد نخور و انتخاب کرده اید ممکن است که دلالان کالاهای بی‌کیفیت کشورهای دیگر را به عنوان کالاهای چینی در بازارهای ایرانی یا سراسر نقاط جهان دیگر بفروشند که مردم در این صورت از نارضایتی هایشان در برابر کالاهای چینی می گویند.
وضعیت واردات کالا از کشور چین
کمتر افرادی در دنیا وجود دارند که تا به حال از محصولات چینی استفاده نکرده باشند یا تا به حال اسم کشور چین به گوششان خورده باشد.در حالت کلی کشور چین جزو کشورهای غول پیکر در برابر ساخت انواع مختلف محصولات می باشد .در این موضوع بسیاری از تاجران توجه شان نسبت به کشور چین جذب شده و هر روز تعداد کسانی که قصد واردات محصولات مختلف از کشور چین به ایران را دارند بیشتر می‌شود .اما مطالبی که در درجه اول شما باید در مورد آگاهی پیدا کنید مطالبی است که بسیار ظریف و حساس هستند که شما اگر این مطالب را بلد نباشید و اقدام به واردات کالا کنید ممکن است با شکست روبرو شد. اما در حالت کلی باید بگویم که در هنگام واردات کالا از کشور یا هرگونه کشور دیگری ممکن است هرگونه ریسک به شما وارد شود یا ضررهای جبران ناپذیری به همراه داشته باشد پس بهتر است قبل از هر گونه واردات کالا از کشوری در مورد ضرر ها و مشکلات آن ها اطلاعاتی کسب نمایید تا دیگر در هنگام وجود مشکلات به وجود نیاید. اما شما می توانید برای جلوگیری از مشکلات احتمالی یا اطلاعات در مورد واردات محصولات است که شرکت علی والا کمک نمایید شرکت علی بابا سالیان زیادیست که تجربه هایی در رابطه با واردات محصولات مختلف به ایران و همچنین صادرات محصولات تولید شده در ایران به کشورهای دیگر کمک‌های بسیار بزرگی به شما کند. کمک‌های چون جلوگیری از مشکلات به وجود آمده یا به حداقل رساندن هزینه ها در هنگام خرید لوازم مختلف و دیگر مواردی که هر کدام از آن ها می تواند کمک های بسیاری به شما انجام دهد.
بهترین کالاها برای واردات از کشور چین شامل چه کالاهایی میباشند؟
کالاهای مهم در تجارت واردات کالا از کشور چین یکی از مهم ترین گزینه هاست .اقدام به واردات کالا از کشور چه میکنید ممکن است کالاها را به صورت جزئی کشور کنید یا به صورت عمده وارد کردن کالاهای جزئی برای کشور ما بسیار نیاز است. اطلاعات منتشر شده از سوی وب سایت اتاق بازرگانی تهران لیست کالاهای وارد شده به ایران به صورت جزئی در موارد زیر خلاصه شده است.
 قطعات و ماشین آلات و دستگاههای صنعتی لوازم جانبی اتومبیل ها کاغذ لوازم جانبی کامپیوتر موبایل لپ تاپ مواد اولیه شیمیایی معدنی قطعات ساختمان و لوازم خانگی که هر کدام از آنها در حوزه خود می‌توانند کمکهای فراوان به تولیدکنندگان کنند.
در این حالت در زمانی که شما اقدام به واردات محصولات می‌کنید باید شرکت‌هایی را به عنوان پشتیبان برای خود انتخاب نمایید تا بتوانیم با مشکلات روبرو شوید. انتخاب یک شرکت درست کمک های فراوانی را به شما می کند و ممکن است به مشکلات بسیاری زیاد در هنگام واردات کالا از چین برایتان پیش اید .اما در این صورت شما می توانید از شرکت علی والا برای واردات محصولات خود کمک بگیرید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.
وارد جزئی از کشور چین شامل چه کالاها و محصولاتی می باشند؟
 اگر محصولات ذکر شده دیدین متوجه خواهید شد که بخش عظیمی از واردات کالا از کشور چین جز کالاهای جزئی به حساب می‌آید. اما واردات جزئی از کشور چین به میزان قابل توجهی در کشورمان مشاهده می شد.افراد بسیار زیادی امروزه وجود دارند که در زمینه واردات و مصرف جزوه به ایران فعالیت‌های بسیار زیادی انجام می‌دهند که این فعالان اقتصادی هستند که به منظور پوشش دهی نیازهای خاص مصرف‌کنندگان و مردم وارد کار شدند اما برخی از محصولات جزئی عبارت است: از وسایل موبایل و جانبی کامپیوتر قطعات و لوازم پلاستیکی وسایل مورد نیاز برای خیاطی کاغذ دیواری و مواد مشابه انواع وسایل روشنایی و لعاب انواع شیر و اتصالات لوله کشی مهر و پیچه و دیگر موارد هر کدام از آنها می تواند کارایی های بسیار زیاد در خانه های امروزه و بخصوص در کشور ما داشته باشد در زمان مصرف کنندگان این محصولات را می خرند می‌توانند با خیال راحت آنها استفاده کنند زیرا این محصولات ساخته شده در کشور چین می باشند که بسیاری از افراد طرفدار محصولات چینی هستند.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای واردات کالا از کشور چین؟
این سوال جز پرتکرار ترین سوالات در حوزه واردات کالا از کشور چین به حساب می‌آید بسیاری از افراد این طرز فکر را دارند که تا به حال قیمت مشخص و سرمایه کاملی در مورد واردات محصولات از کشور چین به ایران مشخص شد. اما در پاسخ به این سوال باید بگویم که تا به امروز هیچ گونه سرمایه مشخص درستی در مورد واردات کالا از کشور چین نشده که در این صورت باید بگویم در زمانی که افراد می‌خواهند اقدام به واردات کالا کنند باید سرمایه بسیار زیادی داشته باشند تا بتوانند تمامی هزینه‌های تحمیل شده را پرداخت نماید اما در راستای واردات کالا از کشور چین ممکن است هزینه های بسیار برگردن شما اضافه شود در این حالت شما باید توجه و دقت زیادی را صرف نمایند و با ما مشاوره متخصصان یک شرکت در این زمینه مشاورت کنید. یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا است که می‌تواند کمک های بسیاری در زمینه مشاوره با متخصصان به شما ارائه دهند و بتوانند بهترین گزینه‌ها را برای وارد کردن کالا برای شما به وجود آورد. اما باید در زمانی که می‌خواهد اقدام به واردات کالا از کشورهای مختلف کنید ریسک بالایی را باید بپذیرید و ممکن است در این راه با شکست مواجه شوید که ضررهای هنگفتی به شما وارد شود و توجه داشته باشید که یک تاجر بیشتر از سرمایه دارایی خود باید باید به اعتماد خود نسبت به دیگر افراد اعتماد کند تا بتواند به راحتی محصولات مرد دلخواه را از کشور چین وارد ایران نمایند.
هزینه های واردات از چین شامل چه هزینه هایی می شوند؟
در زمانی که شما اقدام به واردات کالا از کشور چین می کنید ممکن است هزینه های مختلف بر گردن شما تحویل شود شما در این صورت با داشتن تجربه و همچنین مشاوره می‌توان از این هزینه‌ها با حداقل خرج کرد ها برسانید .اما هزینه های وارد شده برای واردات کالا از کشوری به شرح زیر می باشد: قیمت کالای خریداری شده در کشور مبدا یا همان کشور چین. هزینه‌هایی که برای بازرسی کالا انجام می‌شود.
 هزینه‌های مربوط به گمرک ثبت سفارش و تخصیص ارز ها هزینه های مربوط به حمل و نقل هزینه های مربوط به حمل و نقل انبارداری از نوع مربوط به ترخیص کالا .
اما یکی ازدیگر گزینه ها هزینه بیمه بار است از زمانی که شما از هزینه بیمه برای کالاهای خود استفاده می‌کنید می‌توانید از خسارات جبران ناپذیر برای کالاهای خود جلوگیری نماید در واقع گاهی برخی از این هزینه ها مشمول تخفیفات و برخی از آنها معاف می‌شوند که می توان هزینه نهایی شما را تحت تاثیر زیادی قرار بدهند در این صورت نوع کالایی که می‌تواند در ردیف کالاهای تخفیفی قرار بگیرند بسیار است پس بهتر است در زمانی که می‌خواهید به دنبال واردات کالا از کشورهای دیگر کشورها بروید اول نگاهی به سرمایه خود و هزینه های کلی بیندازید تا پس از آن با مشکلات مختلف روبرو نشوید.
مزایای واردات کالا از کشور چین
همانطور که میدانید در زمانی که تجاردر مورد حوزه واردات محصولات به کشور ایران اطلاعاتی را کسب می‌کنند در مورد مزایای این کار نیز باید اطلاعاتی را کسب نماید که ما در این قسمت می خواهیم در مورد آنها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.
محصولات منحصر به فرد
همانطور که میدانید کشور چین جزو کشورهایی است که همیشه در خلاقیت و نوآوری در رتبه اول قرار داد و از زمان قدیم تا حال این کشور خلاقیت و نوآوری های بسیار زیادی را بر روی محصولات تولیدی خود انجام می دهد تا بتواند افزایش مشتریان خود را به چشم ببیند.
قیمت بسیار پایین کالاها
در واقع همان طور که می دانید در کشور چین به دلیل ارزان بودن نیروی کار قیمت کالاها نیز به شدت ارزان است. این مسئله امتیاز بزرگی برای کشور چین به حساب می‌آید تا بتوان محصولات خود را با قیمت کم اما سود دهی بالا به فروش برساند اما به غیر از آنها کشورهای وارد کننده نیز سود های بسیار زیادی را به دست می اورند.. زیرا می توانند با قیمت مناسب در کشور خود به فروش برسانند.
رشد بسیار سریع کسب و کار شما
در زمانی که شما می خواهید واردات کالا از کشور چین را آغاز نمایید یک فرصت به قوه برای شما به حساب می‌آید که شما می‌توانید از شرکت‌های مختلف برای به پایان رساندن این فرصت و به دست آوردید و سود بسیار زیاد استفاده نمایید که یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا می باشد در واقع شما با وارد کردن کالاهای مختلف از کشور چین می توانید رشد سریع در کسب و کارهای تان ببینید و با کمک گیری از شرکت های واردات و صادرات هزینه‌های مصرفی خود را به پایین‌ترین حد ممکن برسانید.
کالاهای با کیفیت
بسیاری از افراد این تفکر را دارند که کشور چین جز کشورهایی به حساب می‌آید که محصولات خود را بسیار به درد نخور تولید می‌کند اما در جواب این تفکر باید بگویم که کشور چین همیشه سعی داشت تا محصولات خود را در بهترین حالت ممکن به کشورهای دیگر و سراسر نقاط جهان ارسال نمایید. اما طیف وسیعی از کیفیت‌ها را در خود جای داده‌اند بنابراین شما می توانید نسبت به کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات را با اطمینان کلی خریداری نمایید .
مشاوره برای واردات کالا از کشور چین
امروزه قوانین و مقررات جاری کشور چین در حال تغییر می باشد و این مسائل ممکن است بر روی واردات کالا از چین تاثیر های بسیار زیادی بگذارد و همچنین شرایط فرهنگی سیاسی و اقتصادی کشورشان به گونه‌ای طراحی شده که باید توانایی و مهارت های مختلف داشته باشد تا بتواند محصولات را از کشور چین خارج کنید. در این صورت تمامی تاجر فعال در این زمینه نیازمند مشاوره هایی هستند تا با کمک آنها بتوانند روش‌های مختلف را در این را به عمل آورند .سفارتخانه و کنسولگری های می باشند که چندین کنسولگری بر رایزن بازرگانی ایران در استان‌های مختلف چین در خدمت تمامی تجار هستند تا بتوانند برای مشکلات آنها با آنجا مراجعه کننده به مراکز مشاوران بسیار با تجربه و خبره دارند.که می‌تواند در این زمینه تجربه های زیادی را در اختیار شما قرار دارد در واقع این مراکز شامل سفارت ایران در پکن کنسولگری ایران در شانگهای رایزن بازرگانی ایران در شانگهای و دیگر موارد استفاده بعدی شرکت های مشاوره صادرات و واردات هستند که این شرکت‌ها به منظور کمک شما در واردات محصولات به وجود آمدند.
چرا ما از کشور چین محصولات را وارد ایران می کنیم؟
چین یکی از کشورهای تجاری به بزرگ به حساب می‌آید بیشترین درآمد این کشور از تولید مواد مختلفی چون پوشاک مواد غذایی و همچنین صادرات آنها به کشورهای دیگر و سراسر نقاط جهان به حساب می آید.سالیان بسیار زیاد است که واردات کالا از کشور چین به ایران در حال انجام است که این محصولات در کیفیت های متفاوت برای رفع نیاز تمامی اقشار جامعه ما به وجود آمده است.کالا هایی مربوط به کارهای گرانقیمت ایرانی چون لوازم الکترونیکی کفش و لباس می باشد که با توجه به اینکه فرهنگ ایرانیان نسبت به فرهنگی چینی ها بسیار نزدیک هستند می‌توانند این موارد را به راحتی از کشور چین وارد ایران نمایند.در این واردات کالا از کشورهای چین بسیار آسان تر خواهد شد در واقع شما نیز می توانید با مراجعه به بازرگانی های معتبر اقدام به همکاری با آنها با کنید برای اینکه بتواند آشنایی های لازم را در مورد واردات پیدا کنید بهتر است در ادامه مقاله را با ما همراه باشید.
کالاهای پرسود در کشور چین
امروز واردات کالا از چین جزو پرسودترین درآمد در دنیا به حساب می‌آید که یکی از این محصولات کفش است. مواد مورد نیاز برای تولید کفش در ایران چرم مصنوعی چرب طبیعی پاشنه نخ کفش دور دوزی می باشد که در ایران قیمت بسیار بالایی به همراه دارند به همین دلیل بسیاری از افراد کفش های چینی را ترجیح می‌دهند تا با ورود به کفش های چینی به ایران بتواند قشرهای کم درآمد نیز این محصولات را خریداری نمایند و پیشنهاد می کنیم که به بازرگانی علی والا مراجعه کنید تا بتوانید با کمک گیری از این بازرگانی با مشکلات مختلف در هنگام واردات روبرو شوید ان ها را رفع کنید.امروزه افراد هر ساله یک بار لوازم صوتی تصویری یا هر مورد دیگری را خریداری می‌کنند و به همین دلیل بسیاری از افراد برای واردات از چین لوازم صوتی تصویری گوشی تلویزیون تبلت لپ تاپ و دیگر موارد را انتخاب می نماید در واقع امروز واردات تلویزیون های منحنی به نسل جدید می باشد که بسیاری از افراد توجه ایشان نسبت به تلویزیون های مدرن با طراحی های جدید بیشتر جلب می شود.
خرید از چین بدون واسطه
همانطور که میدانید کشور چین یکی از کشورهایی است که رشد اقتصادی بسیار بالایی را در چند دهه اخیر داشته و این موضوع باید حدود ۹۰ درصد از کالاهایی که در جهان تولید و صادر می‌شوند در کشور چین ساخته می شود. از همین رو واردات کالا از کشور چین می تواند برای بسیاری از تجار یا چه کشور چین پرسود باشد البته برای اینکه بتوانند از وارد کردن کالاهای چینی به بازار های مختلف سودی را به دست آورد باید خرید بدون واسطه از کشور چین را انجام دهند تا بتوانند مبلغ را تا حد امکان پایین بیاورد در این صورت به راحتی می‌توان با کم کردن هزینه‌ها بر سرشکن کردن هزینه زیاد در این راه درآمد بسیار خوبی را از واردات کالا از کشور چین به دست آمد.اما شما می توانید از شرکت‌های بازرگانی مختلف برای برداشتن واسطه ها کمک بگیرید که از این شرکت‌ها شرکت علی والاست که سالیانه می‌تواند سود بسیار خوبی را برای شما به دست آورد و در آخر مبلغی را به عنوان حق‌الزحمه برای خود بردارد. در واقع در زمانی که شما از شرکت بالا کمک می‌گیرید دارید بسیاری از مشکلات پیش رو را حل میکنید یا بر عهده کس دیگر می گذارید.
مشکلات منبع یابی کالاها
در زمانی که شما اقدام به واردات محصولات میک کتید نیازمند منبع یابی کالا هستید تا زمانی که در جستجوی منابع تولیدی و مراکز خرید به منظور یافتن کالاها و محصولات بسیار ارزان قیمت و کیفیت بالا هستید بتوانید به راحتی آن مکان ها را پیدا کنید در این مرحله در واقع یکی از مراحل برای شروع تجارت یا واردات کالا از کشور چین به حساب می‌آید .که این مرحله بسیار ساده به حساب نمی آید و در این فرآیند در گیرات مختلف و سرگرمی هایی برای شما ایجاد خواهد شد تا بتواند این قسمت را پشت سر بگذارید.
در آخر شما باید بدانید که با کمک گیری شرکت بازرگانی علی والا می توانید بخشی از کارها را بر عهده این شرکت بگذارید تا دیگر مشکلات در مورد واردات نداشته باشد. درواقع شما با یک شرکت بازرگانی در مورد واردات کالا همکاری می کنید می توانید با کمک این شرکت از این شرکت ها هزینه های خود را به حداقل برسانید و همچنین محصولات بهتری نسبت به محصولات حال حاضر در بازار چین خرده نمایید. در مورد واردات کالا از کشور چین باید بگوییم که همان‌طور که می‌دانید ما در این مقاله در مورد این موضوع صحبت کردیم و گفتیم که کالاهای کشور چین جزو بهترین کالاها در دنیا به حساب می‌آید که بسیاری از کشورها به غیر از کشور ایران از این محصولات برای محصولات بزرگ و وسیع استفاده می‌کند.
تنظیمات کوکی
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد.
می‌توانید همه آن‌ها را بپذیرید یا انواع کوکی‌هایی را انتخاب کنید که خوشحال هستید اجازه دهید.
تنظیمات حریم خصوصی
هنگام مرور این وب‌سایت، کوکی‌هایی را که می‌خواهید اجازه دهید انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از کوکی ها را نمی توان خاموش کرد، زیرا بدون آنها وب سایت کار نمی کند.
ضروری است
برای جلوگیری از اسپم این سایت از Google Recaptcha در فرم های تماس خود استفاده می کند.

این سایت همچنین ممکن است از کوکی ها برای تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت استفاده کند که برای عملکرد صحیح وب سایت ضروری هستند.
خدمات گوگل
این سایت از کوکی‌های Google برای دسترسی به داده‌هایی مانند صفحاتی که بازدید می‌کنید و آدرس IP شما استفاده می‌کند. خدمات Google در این وب سایت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

- نقشه های گوگل
داده محور
این سایت ممکن است از کوکی‌ها برای ثبت رفتار بازدیدکنندگان، نظارت بر تبدیل تبلیغات، و ایجاد مخاطبین، از جمله از:

- تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
- ردیابی تبدیل تبلیغات گوگل
- فیس بوک (متا پیکسل)